Wsparcie konferencji genealogicznych GENEAMI

Odpowiadając na pytania i sugestie niektórych uczestników corocznych konferencji genealogicznych Geneami w Zamku Piastów Śląskich w Brzegu, informujemy, że istnieje możliwość finansowego wsparcia organizacji naszego przedsięwzięcia. Wystarczy wpłacić dowolnej wysokości DAROWIZNĘ na konto Stowarzyszenia Opolscy Genealodzy. Niektórzy wpłacający mają możliwość odliczenia takiej darowizny przy rozliczeniu podatkowym.

Wystarczy przelać dowolną kwotę na konto stowarzyszenia nr:

(PL) 76 1050 1504 1000 0090 3063 0223

w ING Banku Śląskim o. Opole (BIC/SWIFT: INGBPLPW), w opisie przelewu wpisać: „darowizna na cele statutowe – konferencja”. Dane do przelewu: Stowarzyszenie Opolscy Genealodzy, ul. Piastowska 18-20 WBP, 45-081 Opole.

Z różnych względów dotąd NIE zabiegamy o wpisanie na listę organizacji pożytku publicznego uprawnionych do 1% podatku dochodowego od osób fizycznych (nie jesteśmy uprawnieni do 1% PIT), ani nie mamy wpisanego w KRS statusu organizacji pożytku publicznego (OPP), tym niemniej, prowadzimy działalność pożytku publicznego, tym bardziej jesteśmy wdzięczni za dobrowolne darowizny!

https://pixabay.com/pl/pieni%C4%85dze-kasa-waluta-1255819/
Wspomóż organizację konferencji!